Jesteśmy wiodącym, polskim producentem central kompaktowych oraz urządzeń typu rooftop.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

Elektryk

Żukowo k/Gdańska

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac w zakresie produkcji i montażu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • realizacja powierzonych prac w sposób zgodny z przepisami i zasadami bhp i ochrony ppoż.,

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • uprawnienia SEP „E” i „D” mile widziane
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • gotowość do wykonywania pracy
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy: Żukowo koło Gdańska

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 508-327-044

Systemy klimatyzacji ogrzewania wentylacji Logo

@2021 HVAC Ratherm. Specjalizujemy się w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych obiektów wielkogabarytowych (w tym wentylacja przemysłowa).