Kilmatyzator nagłówek

SERWIS CENTRAL

Profesjonalnie i skutecznie

Autoryzowany serwis central wentylacyjnych RATHERM

Prawidłowa i regularna konserwacja urządzeń wentylacyjnych przekłada się bezpośrednio na żywotność i efektywność całego systemu wentylacji. Okresowa wymiana filtrów i czyszczenie podzespołów to podstawa sprawnego systemu.

Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi serwisowe central wentylacyjno-klimatyzacyjnych firmy RATHERM. Posiadamy swój własny, wyspecjalizowany serwis. Pracujemy na terenie całej Polski.

W ramach gwarancji zajmiemy się kompleksową naprawą i konserwacją zakupionych central wentylacyjnych. Zapewnimy Państwu także okresową kontrolę stanu technicznego central.

Przeglądy, serwis i naprawa central wentylacyjnych

jesteśmy producentem urządzeń, więc korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że serwis zostanie wykonany w pełni poprawnie i bezpiecznie. Prawidłowa naprawa / konserwacja przekłada się na znaczne przedłużenie żywotności urządzeń i lepszą efektywność. Nasi pracownicy posiadają wymagane prawem certyfikaty. Powierzając nam wyłączny serwis central możecie być Państwo także pewni, że warunki na których udzielana jest gwarancja producenta, będą przestrzegane.

Komponenty najwyższej jakości

Do wszelkiego rodzaju napraw i prac serwisowych używamy wyłącznie oryginalnych komponentów renomowanych producentów. Wysokiej jakości podzespoły zapewniają urządzeniom efektywniejszą pracę i dłuższą żywotność.

Nasze usługi są w pełni kompleksowe, zajmujemy się każdym elementem systemu wentylacyjno-klimatyzacyjnego w tym np. wymianą filtrów, naprawą bądź wymianą silników, przepustnic, siłowników, spawaniem elementów, regulacją, regeneracją, pomiarami, dezynfekcją, czyszczeniem, programowaniem, uzupełnieniem oleju, kontrolą szczelności itd.

Pogwarancyjny serwis central wentylacyjnych

Po zakończeniu okresu gwarancyjnego, oferujemy Państwu stałą współpracę w ramach umowy serwisowej i konserwatorskiej. Wykonujemy naprawy na żądanie a także przeprowadzamy okresowe prace serwisowe.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Skontaktuj się z nami
Systemy klimatyzacji ogrzewania wentylacji Logo

@2021 HVAC Ratherm. Specjalizujemy się w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych obiektów wielkogabarytowych (w tym wentylacja przemysłowa).