Kilmatyzator nagłówek

Centrale wentylacyjne

COMPLETE, READY TO USE

W każdym budynku bez względu na jego wielkość odpowiednia wentylacja ma kluczowe znaczenie. Świeże powietrze jest niezbędne do tego aby możliwe było korzystanie z danego obiektu w sposób zdrowy i komfortowy.

W obiektach wielkokubaturowych takich jak na przykład hale produkcyjne, hale targowe, centra handlowe, duże obiekty przemysłowe, hale sportowe itd. zapewnienie odpowiedniej wentylacji jest znacznie trudniejsze niż w przypadku małych budynków. Duża przestrzeń i znaczne zagęszczenie osób sprawia, że wentylacja w obiekcie wielkokubaturowym musi działać niezwykle sprawnie i efektywnie.

Centrale wentylacyjne Ratherm to urządzenia wyspecjalizowane w sprawnym i szybkim wentylowaniu obiektów wielkokubaturowych.

Zadania centrali wentylacyjnej

Centrale wentylacyjne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania dużych obiektów. Ich podstawowym zdaniem jest sprawna wymiana powietrza. Świeże powietrze, tworzy odpowiedni klimat w budynku zapewniając odpowiedni komfort użytkownikom.

Klimatyzacja

W upalne dni centrale wentylacyjne często używane są także do chłodzenia powietrza. Produkowane przez nas urządzenia posiadają wielostopniowe układy sprężarek, które umożliwiają optymalizację zapotrzebowania na chłód. Klienci korzystający z produkowanych przez nas central wentylacyjnych nie muszą już najczęściej stosować dodatkowych urządzeń klimatyzacyjnych.

Filtrowanie powietrza

Jak wynika ze statystyk Polska znajduje się w czołówce krajów Unii Europejskiej z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. Produkowane przez nas centrale wentylacyjne posiadają odpowiednie filtry, które w znacznym stopniu poprawiają jakość powietrza dostarczanego do budynku. Powietrze jest oczyszczane, co przekłada się na komfort i zdrowie użytkowników obiektu.

Ponadto stosowane przez nas filtry redukują zanieczyszczenia mechaniczne pochodzące z zewnątrz (np. pył) co przekłada się bezpośrednio na mniejsze zanieczyszczenie systemu wentylacji. Dzięki temu centrale wentylacyjne mogą działać sprawniej a koszty utrzymania całego systemu w dłuższym okresie są niższe.

Dowiedz się więcej

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Pracujemy na terenie całej Polski.
Skontaktuj się z nami
Systemy klimatyzacji ogrzewania wentylacji Logo

@2019 HVAC Ratherm. Specjalizujemy się w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych obiektów wielkogabarytowych.