Jesteśmy wiodącym, polskim producentem central kompaktowych oraz urządzeń typu rooftop. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

SPECJALISTA DS. SERWISU

ŻUKOWO K/GDAŃSKA

TWOJE ZADANIA:

  • reprezentacja interesów firmy
  • rozwój struktury serwisu w wyznaczonym regionie,
  • koordynowanie i rozliczanie prac grup serwisowych w podległym obszarze ,
  • wsparcie techniczne struktury serwisu i dz. handlowego,
  • obsługa, zarządzanie procesami serwisu,

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie co najmniej wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 2-5 lat,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • samodzielność w działaniu,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z kluczowymi klientami,
  • determinacja w realizacji celów,
  • umiejętności prowadzenia procesu serwisu,
  • znajomość systemu klasy ERP
  • czynne prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zespole doświadczonych branżystów, który będzie na co dzień wspierał Cię w działaniach, tworzeniu dokumentów technicznych, rozwiązań, ocenie wykonalności technicznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego w Polsce i za granicą,
  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Systemy klimatyzacji ogrzewania wentylacji Logo

@2021 HVAC Ratherm. Specjalizujemy się w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych obiektów wielkogabarytowych (w tym wentylacja przemysłowa).